25 вересня у м. Києві відбувся Всеукраїнський форум до Дня позашкілля.

Дата: 02.10.2019 10:36

Фото без опису

У складі делегації від  Запорізької області  на Всеукраїнському форумі були представники Веселівської громади -  Оксана Дундук, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради  та Людмила Дубіна., директор позашкільного комунального закладу   «Будинок дитячої та юнацької  творчості».

Захід було організовано Міністерством освіти і науки України спільно з Національним педагогічним університет ім. Драгоманова та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти. Участь у форумі взяли експерти-науковці, представники МОН України, члени правління Міжнародної асоціації позашкільної освіти та делегації працівників галузі зі всіх областей України                      ( Любомира Мандзій, заступник  Міністра освіти і науки України;  Микола Кулеба, уповноважений Президента  України  з прав дитини; Валентина Хіврич, генеральний директор директорату інклюзивної та позашкільної освіти  Міністерства освіти і науки України; Олена Биковська, президент  Міжнародної асоціації позашкільної освіти, завідувач кафедри  позашкільної освіти НПУ ім. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор).

На форумі   розглядалися   пріоритетні питання позашкілля  –    підвищення якості позашкільної освіти, інклюзивне навчання, фінансування   позашкільної освіти.   Обговорювались також законодавчі ініціативи, що направлені на забезпечення достойного рівня соціального статусу педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.

Оксана Дундук  на форумі представила досвід роботи Веселівської громади - «Фінансування як важлива умова забезпечення якості позашкільної освіти».

Сучасні підходи до стратегії роботи позашкільної освіти нашої громади зацікавили учасників форуму.

Обмін досвідом між громадами України удосконалить ефективність управління позашкільною освітою.