Дата: від до Скинути

ЗА ІНІЦІАТИВИ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА КІЯШКА КОНФІСКОВАНІ ДРОВА ВИРІШЕНО НАДАВАТИ У ВИГЛЯДІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НЕЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ.

Для степової Веселівщини вкрай потрібні полезахисні лісосмуги. Ці рукотворні насадження довкола земель сільськогосподарського призначення захищають ґрунт від водної та вітрової ерозії, затримують сніг.

14:52 03.03.2021

Шановні мешканці сіл Мала Михайлівка та Єлизаветівка!

10:48 03.03.2021

Два автомобілі RENAULT  DUSTER отримали поліцейські офіцери нашої громади

Два автомобілі RENAULT DUSTER отримали поліцейські офіцери нашої громади

1 березня  селищний голова Петро КІЯШКО та поліцейські офіцери Веселівської громади взяли участь в урочистому врученні запорізьким громадам 19 нових службових автомобілів у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Автомобілі RENAULT DUSTER придбані в рамках спільного проєкту Національної поліції, ОТГ і міжнародних партнерів. Два таких автомобіля отримали і поліцейські офіцери нашої громади.

09:15 02.03.2021

«Школа птахівника -2021»

ГС Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України  оголошує конкурс на участь у онлайн-тренінгах для мешканців сільської місцевості,  працівників  птахівницьких ММСП, представників особистих селянських та сімейних фермерських господарств у секторі виробництва продукції птахівництва (індики, гуси, качки), які прагнуть підвищити рівень знань з бізнес-планування: від розробки ідей до  впровадження нових технологій утримання та годівлі свійської птиці.

08:58 01.03.2021