Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Результати ігор відкритої першості Веселівської ОТГ з міні-футболу

Результати ігор відкритої першості Веселівської ОТГ з міні-футболу за 16 та 18 липня: ФК «Руслан» - «Ніка» 3:2, ФК «Ізвєстія» - ФК«Руслан» 3:5. Лідери серед бомбардирів: Будко Владислав  (ФК «Ізвєстія») – 26 м’ячів,  Толмачов Руслан (ФК «Руслан») – 17.

14:23 21.07.2020

Заняття до душі

У відділенні організації надання адресної натуральної допомоги та денного перебування КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради з натхненням працює група «Майстрині»,

15:55 15.07.2020

Цікаве життя КДНЗ «Казка»

На виконання розпорядження селищного голови, рекомендацій та постанови МОЗ з 1 червня 2020року, в умовах пом'якшення карантину, двері Веселівського КДНЗ №3 «Казка» відкрились для дітей. Була відкрита одна чергова група для 15 дітей.

16:29 13.07.2020

Дошкільний підрозділ Маломихайлівського НВК – працюємо влітку!!!

Літо – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку. Широке використання природних чинників - повітря, сонця, води, збагачення харчування свіжими ягодами і фруктами, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив.

08:25 13.07.2020

«РАДІЄМО ЛІТЕЧКУ У СВІТЛЯЧКУ»

Літо - найдивовижніша пора року, найулюбленіша пора дітлахів. Кожен день в закладі проходить ранок радісних зустрічей, їх зустрічають веселі і добрі іграшки. Діти  із задоволенням промовляють ранкові привітання:

15:35 09.07.2020

Створено сучасний освітній простір та комфортні умови для навчання у КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»

В рамках реалізації Концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього простору та комфортних умов для навчання у                   КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» за 2020 рік.

08:34 09.07.2020