Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

КУБОК ГУБЕРНАТОРА

19 вересня в смт Розівка відбулася 14 стадія Кубку голови Запорізької обласної державної адміністрації де команда Веселівської ОТГ зустрілася з господарями майданчику Розівською громадою.

10:34 30.09.2020

Пляжний волейбол

26 вересня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» пройшли змагання з пляжного волейболу серед чоловіків. У турнірі прийняло участь п’ять команд: дві команди з Веселівської ОТГ, м.Мелітополь та гості з с.Водяне.

10:29 30.09.2020

Виховна година зі старшокласниками до Дня усиновлення

Вже стало доброю традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей.

10:15 30.09.2020

Книги з осіннім настроєм

Восени дні стають коротшими, погода псується, тому все більше хочеться сидіти вдома, пити каву і читати книжку.

08:52 29.09.2020

Фантастична осінь

Осінь - це чудова пора збору врожаю з ланів, замилування барвистими хризантемами, павутинками бабиного літа. Це дощ, це сухе пожовкле листя, запах яблук і перший подих холоду.

10:04 23.09.2020

Навчальний рік в позашкільному комунальному закладі «Будинок дитячої та юнацької творчості» розпочався в умовах адаптивного карантину.

Враховуючи потреби вихованців, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів та можливості матеріально-технічного забезпечення   у         у 2020/2021 навчальному році  працюють  12 гуртків (24 групи) за такими напрямами позашкільної освіти: науково –технічний, художньо – естетичний,

13:52 22.09.2020