Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Пора найкраща - юність золота…

Ось і настав, мабуть, один із найважливіших днів у вашому житті – Останній дзвоник! Стільки стежинок протоптано від батьківського порогу до шкільного!

11:09 27.05.2020

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.

17:04 21.05.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо Вас прийняти участь в онлайн-концерті, присвяченому Дню Захисту дітей. Ви надсилаєте своє відео, ми транслюємо його.

13:17 19.05.2020