Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

АННА ШАВЛЮК – ГОРДІСТЬ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ОТГ

Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, її славний авторитет. Людина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

15:37 30.07.2020

30 ЛИПНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

15:21 30.07.2020

Розпочато реалізацію пілотного проекту по монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

29.07.2020 Урядом прийнято рішення розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проекту „Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” у 2020–2021 роках.

10:36 30.07.2020

Тривають ремонтні роботи в дошкільному закладі №2 «Світлячок»

Літо найяскравіша, найулюбленіша пора дітлахів, але незабаром вересень – початок навчального 2020-2021 року. І ми намагаємося створити такі умови, щоб нашим вихованцям було затишно та комфортно у садочку.

15:52 28.07.2020

24 липня - день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги.

24 липня на Україні відзначається день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги. До цієї дати і з нагоди 1130 – річчя з дня народження видатної доньки України в селищній бібліотеці було оформлено тематичну викладку літератури.

15:22 24.07.2020

"Зі шкільного порогу у доросле життя..."

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг та протоптана стежка у шкільному дворі…

15:08 24.07.2020

У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» триває підготовка до нового навчального року

Літо – найулюбленіший період для школярів, бо настали канікули! А нам не до відпочинку, адже у щколі потрібно усе відремонтувати, пофарбувати й відновити, аби діти 1 вересня прийшли у світлі, теплі й затишні класи.

15:22 21.07.2020