Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

В Приморську відбувся відкритий обласний турнір з футболу, присвячений ХХІХ річниці Незалежності України

14 серпня на стадіоні «Олімпієць» міста Приморськ Запорізьким обласним товариством «Колос» спільно із Приморською райорганізацією ФСТ «Колос» та Приморською ДЮСШ було проведено відкритий обласний турнір з футболу, присвячений ХХІХ річниці Незалежності України, у якому взяли шість юнацьких команд 2006-2007 років народження.

13:29 20.08.2020

День згадок улюблених книг

Під такою назвою 11 серпня 2020 року пройшло бліц опитування у Веселівській селищній бібліотеці для дітей.

16:13 13.08.2020

У позашкільному комунальному закладі «Будинок дитячої та юнацької творчості» готуються до нового навчального року

Кожного разу, запрошуючи в свої творчі майстерні вихованців, нам хочеться побачити в очах дітлахів радісний блиск та здивування, педагогічний колектив   готується до зустрічі з дітьми, креативно працює над дизайном  освітнього простору закладу, який спрямований на розвиток дитини і мотивації її до навчання.

10:15 04.08.2020

Підготовка до нового навчального року у КДНЗ №3 "Казка"

Необхідною умовою для підготовки дитячого закладу до нового навчального року стало оновлення та оздоблення ігрових павільйонів, спортивного майданчику, вуличних пожежних сходів, проведення художньо-естетичного оформлення коридорів  І та ІІ поверхів,

14:20 31.07.2020