Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Тиждень краєзнавства «Пізнаваймо рідний край разом» проведено у Веселівській селищній бібліотеці.

Користувачі  мали змогу познайомитись з цікавою історією нашого селища, переглянувши світлини на виставці «Відкрий для себе рідний край», а інтерактивні вікторини «Вивчаємо рідний край» та «Відомі люди Веселівського краю»  допомогли згадати про історичне минуле нашого краю та відомих, почесних громадян Веселівщини.

10:20 26.10.2020

До 85-річчя від дня народження Бориса Олійника

22 жовтня виповнюється 85 років від дня народження Бориса Олійника, українського поета, публіциста, громадського діяча, академіка НАН України, голови Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.

13:55 21.10.2020

Творець першої у світі Конституції — гетьман Пилип Орлик

Сьогодні виповнюється 348 років від дня народження Пилипа Орлика (1672-1742), видатного українського державного, військового і політичного діяча, гетьмана України, співавтора Угод та Конституційних прав і вольностей Війська Запорозького.

11:55 21.10.2020

Тиждень краєзнавства розпочався!!!

Сьогодні, 19 жовтня 2020 року у Веселівській селищній бібліотеці розпочався тиждень краєзнавства «Пізнаваймо рідний край разом».

10:30 19.10.2020

«Козацькому роду – нема переводу!»

13 жовтня, напередодні Покрови Святої Богородиці, в дошкільному підрозділі Маломихайлівського НВК відбулося свято під назвою «Козацькому роду- нема переводу».

13:19 16.10.2020