Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

ВІТАЄМО!

Селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Веселівської селищної ради, колектив КУ "Культурно-мистецький центр" щиросердно вітають директора Широківського сільського будинку культури

09:00 14.03.2017

Вихованці танцювальної студії «Атмосфера» посіли призові місця в обласному конкурсі «ЗАПОРІЗЬКІ ВИКРУТАСИ»

11 березня в Запоріжжі, на базі ПК «Орбіта», відбувся обласний конкурс хореографічного мистецтва «Запорізькі викрутаси», в якому взяли участь більше 60 танцювальних колективів нашої області. У програмі конкурсу було представлено понад 120 номерів.

21:47 13.03.2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

За результатами проведення обласного етапу Місячника безпеки в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, в якому взяли участь понад 430 учнівських робіт з усієї області, учні та педагоги закладів освіти Веселівської ОТГ отримали власні здобутки.

14:19 13.03.2017

ВІТАЄМО!

Селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет, відділ освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради від щирого серця вітають вихователя КДНЗ № 3 "Казка"

10:36 12.03.2017