Вчителі 4-х класів ЗНЗ громади обговорили порядок проведення ДПА у початковій школі

27 березня на базі КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1 Веселівської селищної ради" відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів (4-х класів) під керівництвом Наталії Миколаївни Старостенко.

Керівник МО підготувала для обговорення Лист МОН № 1/9-149 від 13.03.17 року «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році" та ознайомила колег-початківців з орієновними вимогами до проведення ДПА.

Для зручності у подальшій роботі Наталія Миколаївна розробила для колег пам’ятки щодо організації та проведення державної підсумкової атестації у поточному році.