Запорізька область, Мелітопольський район

Заступники директорів впроваджують в освітньому просторі навчальних закладів сервіс Google Apps

28 березня на базі КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1" відбулось засідання методичного об'єднання заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів під керівництвом Інни Олександрівни Тополь.

Під час засідання заступники директорів опрацювали тему «Використання сервісу Google Apps for Education в управлінській діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи».

В ході роботи колеги поділились досвідом використання даної технології в своїй роботі.

Інна Олександрівна звернула увагу на використання затупниками Google Apps в освітньому просторі кожного навчального закладу та створення хмарного середовища методичного об`єднання.