Вчителі різнопрофільної гімназії отримали сертифікати про публікації власних розробок

Дата: 08.04.2017 20:22

Фото без описуПісля складного процесу перевірки, рецензування та схвалення на науково-методичній раді ЗОІППО матеріалів, розміщених на порталі ЗапоВікі, вчителі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Віра Корвегіна та Галина Філь отримали сертифікат, що підтверджує розміщення авторського матеріалу на Запорізькому порталі ЗапоВікі на тему: «Навчальний проект. "Я на світі прожив, наче спалах зорі на світанні"».

Також вчитель початкових класів Наталія Можаєва отримала від співробітників КЗ «ЗОІППО» ЗОР рецензію на власний блог «Світанок дитинства» про затвердження його розміщення в електронному каталозі освітніх ресурсів.

Бажаємо вчителям і надалі професійного зростання, творчості, успіхів, нових звершень та досягнень.