Вітаємо з перемогою!

Учень 10 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2» Віталій Власов став переможцем Обласного конкурсу пошукових робіт «Сила, мужність, честь», проведений КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР.

У конкурсі взяли участь 162 вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, надійшло 77 пошукових матеріалів.

Робота Віталія, представлена у номінації «Військові та цивільні будні героїв-земляків», була присвячена колишньому випускнику ЗОШ № 2 Костянтину Дехтярьову, який захищав територіальну цілісність України у складі підрозділу «Хортиця» 23 батальйону.

Вітаємо Віталія та його наставника Галину Петрівну Мусіхіну перемогою! Бажаємо здоров’я та подальших творчих успіхів!