Для юних читачів селищної бібліотеки проведено перший етап обласного конкурсу «Найкращий читач – 2017»

6 квітня у Веселівській селищній бібліотеці для дітей було проведено обласний конкурс «Найкращий читач – 2017» серед учнів 6 – 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів громади.

У першому етапі конкурсу взяли участь вихованці комунальних закладів «Веселівська районна різнопрофільнагімназія», «Веселівська ЗОШ № 1» та «Веселівська ЗОШ № 2».

Конкурсантів чекали тестові випробування та захист улюбленої книжки. Юні читачі старанно підготувались до презентації книг, продемонструвавши знання сучасної української прози для дітей.

Змагання перетворилося у справжнє свято спілкування, обмін думками про найцікавіші для дітей твори.

Відповіді оцінювало журі за 12 бальною шкалою. Переможцями серед учнів 6-х класів стала учениця ЗОШ № 2 Анастасія Копачинська, серед 7-х класів – учениця Веселівської різнопрофільної гімназії Вікторія Волкова. Дівчата, отримавши звання « Найкращий читач Веселівського району – 2017», були нагороджені грамотами і книжками. Попереду на них чекають випробування в обласному етапі конкурсу.

У разі перемоги в обласному етапі дівчата зможуть поїхати на фестиваль дитячого читання, який відбудеться у Львові.