Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

ДПІ інформує: На Запоріжжі задекларовано 182 мільйони гривень

З початку року понад п’ять тисяч запоріжців задекларували 182 мільйони гривень доходів за 2015 рік. Це на 720 декларацій більше, ніж торік. Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, із загальної кількості декларантів понад чотири тисяч – це ті, хто обов'язково має задекларувати свої доходи.

- Найбільше декларацій надійшло від громадян, які здійснюють продаж сільськогосподарської продукції – майже 3 тисячі на загальну суму 12,3 мільйона гривень. Минулого року таких декларантів було на чверть менше. Майже півтисячі запоріжців подали документи про отримання спадщини, 360 осіб задекларували доходи від здачі нерухомого майна на 2,6 мільйона гривень опопдаткозагального річного доходу та ще двоє відзвітували про отримані прибутки, які перевищують мільйон гривень, - наголосив Олексій Кавилін.

До бюджетів уже сплачено понад 14 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Окрім цього, 1,4 тисячі громадян скористались правом на податкову знижку.

Нагадаємо, громадяни подають декларацію до 1 травня. У такий же термін звітують й фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність. Наприклад, приватні нотаріуси, адвокати. Сума податкового зобов'язання, вказана в річній декларації, сплачується особою самостійно до 1 серпня. Якщо платник бажає повернути собі частину раніше сплаченого податку, він може оформити податкову знижку упродовж всього року – до 31 грудня.

Декларація подається до податкової інспекції за місцем реєстрації платника.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області« повернутися до списку новин