Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ДПІ інформує : Місцеві бюджети Запорізької області поповнились 729 мільйонами гривень

За січень-лютий до місцевих бюджетів Запорізької області платники податків спрямували 729 мільйонів гривень, що на 265 мільйонів гривень або на 57% більше, ніж торік (без показників Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі). Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін.

- Традиційно, левова частка надходжень – це податок на доходи фізичних осіб. За два місяці його надійшло понад 367 мільйонів гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року ця сума збільшилась вдвічі – на 122 мільйони гривень, - наголосив Олексій Кавилін.

Від плати за землю перераховано 119 мільйонів гривень, надходження зросли на 35 мільйонів гривень або на 42%.

Суб'єкти малого і середнього підприємництва сплатили 120 мільйонів гривень єдиного податку, а це на 49 мільйонів гривень або на 70% більше, ніж за січень-лютий минулого року.

Також платники акцизного податку від роздрібної торгівлі підакцизних товарів спрямували до місцевої казни 63 мільйони гривень.

За нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (у тому числі транспортний податок) запоріжці сплатили 7 мільйонів гривень.

Крім цього, до місцевих бюджетів надійшло 15 мільйонів гривень рентної плати за користування надрами, що перевищує рівень минулого року на 19%.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 « повернутися до списку новин