ДПІ інформує : Запорізьким експортерам видано майже 400 сертифікатів до країн ЄС

Дата: 03.03.2016 09:11

За два місяці поточного року співробітники Запорізької митниці ДФС видали суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності 399 сертифікатів форми EUR.1 на товари, що поставляються до країн Європейського Союзу.

За словами в. о. начальника Запорізької митниці ДФС Богдана Шила, найбільшу кількість сертифікатів представники бізнесу отримали для пред’явлення у Німеччині, Польщі, Чехії, Румунії, Литві, Словаччині, Греції, Швейцарії, Іспанії та інших країнах Європи.

Нагадаємо, експортери отримують сертифікат EUR.1 для того, щоб підтвердити статус преференційного походження товару. Він застосовується для безмитного експорту продукції в країни ЄС. Сертифікат EUR.1 посилює відповідальність експортера за достовірність інформації, яка потрібна для визначення українського походження товару. Цей документ заповнюється на митниці ДФС безкоштовно на кожну партію товарів.

Оформити сертифікат можна на будь-якому митному посту м. Запоріжжя та області, найближчому для експортера:

- відділ митно-тарифного регулювання управління адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання – м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 12;

- митний пост "Запоріжжя-центральний" – м. Запоріжжя, вул. Луначарського 9-А;

- митний пост "Запоріжжя-аеропорт" – м. Запоріжжя, вул. Копьонкіна, 54;

- митний пост "Запоріжсталь" – м. Запоріжжя, Південне шосе, 74-А;

- митний пост "Дніпрорудний" – м. Днiпрорудне, вул. Ленiна , 12а – 39;

- місце здійснення митного оформлення митного поста "Дніпрорудний" – м. Пологи, вул. К.Маркса, 142;

- митний пост "Бердянськ" – м. Бердянськ, вул. Шевченка, 31;

- митний пост "Мелітополь" – м. Мелітополь, вул. Зіндельса, 2.

Головне управління ДФС у Запорізькій області