Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ДПІ іформує: Запорізьке підприємство підозрюється в ухиленні від сплати податків та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом

29 лютого 2016 року фахівці податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області провели обшуки з метою виявлення документів та предметів щодо імпорту морепродуктів за заниженими цінами товариством "Кліон". Про це повідомив під час брифінгу перший заступник начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Дмитро Кучеров.

Обшуки проводилися на підставі доручення слідчого та в рамках кримінального провадження, досудове розслідування якого здійснюється слідчим Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України за ч.3 ст.212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)) та ч.3 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Усі вилучені під час оперативно-слідчих заходів речі та документи передано до Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України.

Досудове розслідування триває.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 « повернутися до списку новин