Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ДПІ інформує : Представники запорізького бізнесу забезпечили до бюджетів усіх рівнів 1,2 мільярда гривень

З початку року платники податків м. Запоріжжя та області спрямували до бюджетів усіх рівнів 1,2 мільярда гривень (без показників Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі). 472 мільйони гривень цієї суми – надходження до державного бюджету. Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, це на 114 мільйонів гривень або на третину перевищує тогорічні надходження.

- Найбільше платники перерахували до державної скарбниці податку на додану вартість – 198 мільйонів гривень, що на 78 мільйонів гривень або на 65% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Податку та збору на доходи фізичних осіб сплачено майже 175 мільйонів гривень, що включає в себе податок на доходи фізичних осіб – 122 мільйони гривень, податок на доходи фізичних осіб із доходу у вигляді процентів – понад 9 мільйонів гривень та військовий збір – 43 мільйони гривень.

Податку на прибуток підприємств надійшло майже чверть мільярда гривень. Рентної плати за користування надрами сплачено 42 мільйони гривень.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 « повернутися до списку новин