Новини Запорізької обласної державної адміністрації

У Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

За програмою Президента України в обласній клінічній лікарні нещодавно завершили ремонт відділення екстреної невідкладної медичної допомоги. У режимі 24/7 кожен запоріжець може за лічені хвилини пройти всебічне обстеження та отримати повний комплекс високоякісних медичних послуг.

16:32 28.09.2021

Стартував новий етап будівництва вантового мосту через Дніпро

У Запоріжжі за програмою президента України “Велике будівництво” триває зведення комплексу мостових переходів через Дніпро. Днями мостобудівники розпочали бетонування пілону низової частини вантового мосту. До цього аналогічні роботи проводили на верховій частині штучної споруди.

16:31 28.09.2021

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗБУДУВАЛИ ШКОЛУ МАЙБУТНЬОГО

Саме так можна сказати про оновлену в рамках “Великого будівництва” Мелітопольську загальноосвітню школу I-III ступенів № 15. Ремонт розпочали рік назад, а вже першого вересня заклад відкрив свої двері для школярів.

09:06 24.09.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: У ЗАПОРІЖЖІ ЗАПРАЦЮВАЛО НАЙСУЧАСНІШЕ ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНИ

16:23 23.09.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ОНОВЛЕННЯ АВТОДОРОГИ ЗАПОРІЖЖЯ - ДОНЕЦЬК В МЕЖАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ

За інформацією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області роботи з поточного середнього ремонту на ділянці км 51+106 - км 69+888 автодороги національного значення Н-15 Запоріжжя - Донецьк розпочалися наприкінці літа, а вже сьогодні виходять на фінішну пряму. Підрядник завершує влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття.

10:54 21.09.2021

ДОРОГА ВІД КИРИЛІВКИ ДО ЯКИМІВКИ ГОТОВА ПРИЙМАТИ ГОСТЕЙ РЕГІОНУ

Завершилося оновлення територіальної дороги Т-08-20. Ремонт автошляху проходив у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Якість виконання ремонтних робіт сьогодні особисто перевірив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

09:38 09.09.2021