Новини Запорізької обласної державної адміністрації

ЗАПОРІЗЬКІ МОСТОБУДІВНИКИ З'ЄДНАЛИ ЛІВИЙ БЕРЕГ ДНІПРА З ХОРТИЦЕЮ

Роботи на флагмані програми «Велике будівництво» йдуть рекордними темпами у цілодобовому режимі. Сьогодні плавкран «Захарій» встановив останню секцію прогонової будови верхової сторони споруди № 10.

14:30 28.07.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: У БЕРДЯНСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАВСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ МІЖНАРОДНОГО АВТОШЛЯХУ

Траса М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) побудована ще у довоєнні роки і лише у 50-ті - 70-ті роки минулого століття зазнавала реконструкції. На сьогодні дорожнє покриття у незадовільному стані і  потребує значного оновлення.

14:24 28.07.2021

НА ВАНТОВОМУ МОСТІ ЗМОНТУВАЛИ ПЕРЕДОСТАННЮ СЕКЦІЮ ПРОГОНОВОЇ БУДОВИ

Флагман президентської програми “Велике будівництво” будують рекордними темпами. Вчора, 25 липня на верховій частині вантового мосту “Захарій” змонтував п’яту секцію прогонової будови вагою в 504 тонни.

14:22 28.07.2021

“КУРГАН ЄДНОСТІ” ЗУСТРІНЕ ЗАПОРІЖЦІВ НА СВЯТА

На острові Хортиця на території  «Кургану Єдності» проводиться реконструкція об’єкту, яка має бути завершена до святкування Дня державного прапору та 30-річчя Незалежності України.

14:38 23.07.2021

БУДІВЕЛЬНИКИ БЕЗЗУПИННО ВЕДУТЬ РОБОТИ НА ЗАПОРІЗЬКИХ МОСТАХ

22 липня 2021 року голова облдержадміністрації Олександр Старух ознайомився з ходом будівництва мостових переходів через річку Дніпро. Також у заході взяли участь заступник голови Едуард Брутман та керівництво Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

08:13 23.07.2021