ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ОНОВЛЕННЯ АВТОДОРОГИ ЗАПОРІЖЖЯ - ДОНЕЦЬК В МЕЖАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ

Дата: 21.09.2021 10:54

За інформацією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області роботи з поточного середнього ремонту на ділянці км 51+106 - км 69+888 автодороги національного значення Н-15 Запоріжжя - Донецьк розпочалися наприкінці літа, а вже сьогодні виходять на фінішну пряму. Підрядник завершує влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття.

Ремонту підлягає ділянка від річки Верхня Терса, що перетинає автодорогу, через смт Новомиколаївка й до самої межі з Дніпропетровською областю, протяжністю 18,8 км. Підрядник вже виконав фрезерування старого дорожнього покриття, стабілізацію основи дорожнього одягу, а також  влаштування на 17 км вирівнюючого шару.

Паралельно з цим дорожники влаштовують автобусні зупинки, виконують укріплення узбіч та розчищення від чагарників смуги відводу, а також влаштовують два майданчика відстою великогабаритного транспорту, які ще будуть використовуватись, як майданчики для зважування великовагового транспорту.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю