Новини Запорізької обласної державної адміністрації

ТРИВАЄ ВІДНОВЛЕННЯ КУРОРТНИХ ДОРІГ

На початку травня стартували роботи з поточного середнього ремонту територіальної автодороги курортного напрямку Т-08-20 Якимівка - Кирилівка, протяжністю 41,6 км.

09:12 27.10.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ОНОВЛЮЄТЬСЯ АВТОДОРОГА Т-04-08, ЯКА З’ЄДНУЄ ПРОМИСЛОВІ ЦЕНТРИ ДВОХ ОБЛАСТЕЙ

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» продовжується ремонт двох ділянок територіальної дороги державного значення Т-04-08 Павлоград - Васильківка - Новомиколаївка - Оріхів – Токмак, загальною протяжністю 55,2 км.

08:55 27.10.2021

ОНОВЛЮЄТЬСЯ ТРАСА ЗАПОРІЖЖЯ — ДОНЕЦЬК

Тривають роботи з поточного середнього ремонту національної автодороги Н-15 Запоріжжя — Донецьк  на ділянці  км 51+106 — км 69+888, протяжністю 18,8 км.

08:52 27.10.2021

ОБЛАСНА ВЛАДА ДОСЯГЛА ДОМОВЛЕНОСТЕЙ З КОМЕРЦІНИМИ МЕДЦЕНТРАМИ СТОСОВНО ДОПОМОГИ У ВАКЦИНАЦІЇ ЗАПОРІЖЦІВ

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів зустріч з керівниками приватних медичних центрів Запоріжжя з метою залучити їх працівників до масової вакцинації населення. Участь в обговоренні взяли керівники «Клініки святого Миколая», «Vitacenter», клініки «Мотор-Січ», а також заступниця голови ЗОДА Злата Некрасова та директор департаменту охорони здоров’я ЗОДА Олексій Кулинич.

11:05 22.10.2021

ПРИШВИДШЕННЯ ВАКЦИНАЦІЇ ТА БОРОТЬБУ З ПІДРОБКОЮ ПЛР-ТЕСТІВ І СЕРТИФІКАТІВ ПРО ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 ОБГОВОРИЛИ НА НАРАДІ У ПРЕЗИДЕНТА

Зростання захворюваності на коронавірусну хворобу в Україні, пришвидшення процесу вакцинації та боротьбу з підробкою ПЛР-тестів і сертифікатів про щеплення обговорили учасники селекторної наради з питань протидії пандемії COVID-19, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

11:04 22.10.2021

В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ РЕМОНТ ДОРІГ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Наразі оновлюється понад 55 км територіальної автодороги Т-04-08. У рамках   програми Президента України «Велике будівництво» продовжується ремонт двох ділянок територіальної дороги державного значення Т-04-08 Павлоград - Васильківка - Новомиколаївка - Оріхів – Токмак загальною протяжністю 55,2 км.

11:01 22.10.2021