ДОРОГА ВІД КИРИЛІВКИ ДО ЯКИМІВКИ ГОТОВА ПРИЙМАТИ ГОСТЕЙ РЕГІОНУ

Дата: 09.09.2021 09:38

Фото без описуЗавершилося оновлення територіальної дороги Т-08-20. Ремонт автошляху проходив у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Якість виконання ремонтних робіт сьогодні особисто перевірив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

Дорогу до курортного селища відремонтували за рекордні чотири місяці. Цей ремонт став першим за останні сорок років капітальним оновленням автошляху.

Дорожники провели фрезування строго асфальту та поклали нове покриття, облаштували з’їзди та встановили лотки для водовідведення, нанесли розмітку, влаштували бар’єрну огорожу та встановили дорожні знаки.

• Готова ще одна дорога, завдяки якій запоріжці та гості нашої області можуть доїжджати до наших курортів набагато комфортніше. Я гадаю, що вже всі мали змогу оцінити оновлені автодороги області та відчути, наскільки безпечнішим, швидшим та комфортнішим став шлях до моря, - прокоментував подію Олександр Старух.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю