Новини Запорізької обласної державної адміністрації

НА ПІДХОДАХ ДО ВАНТОВОГО МОСТУ В ЗАПОРІЖЖІ МОСТОБУДІВНИКИ УКЛАДАЮТЬ СПЕЦІАЛЬНЕ АСФАЛЬТНЕ ПОКРИТТЯ

Днями на споруді № 14 автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя (підхід до вантового мосту з боку Прибережної магістралі) розпочались роботи з укладання гусасфальту.

08:39 21.10.2021

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ВЖЕ 100 ДНІВ УСПІШНО ПРАЦЮЄ РИНОК ЗЕМЛІ

Під час традиційного брифінгу для засобів масової інформації голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух зазначив, що  в Україні відзначають 100 днів від початку роботи ринку землі. З 1 липня в Україні всі фізичні особи, чиє життя і праця пов’язані з землею, отримали нові можливості для розвитку. Для Запорізької області це важлива подія, адже аграрний сектор - одна з рушійних галузей економіки області та місцевих громад.

08:33 21.10.2021

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГАЗ ТА ТАРИФИ НА ОПАЛЕННЯ

Сьогодні деякі центральні ЗМІ розповсюдили маніпулятивну інформацію та створили панічні настрої у суспільстві через нібито виникнення надзвичайної ситуації з постачанням газу в регіонах.

10:36 13.10.2021

ЗБІЛЬШЕНО ОБСЯГИ ФІНАНСУВАННЯ РОБІТ З КАПРЕМОНТУ РОЗІВСЬКОГО ВОДОВОДУ

11 вересня під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуарда Брутмана відбулося засідання регіональної комісії з питань оцінки та відбору проєктів, які реалізуються за кошти державного Фонду регіонального розвитку. Члени комісії погодили спільні пропозиції Управління капітального будівництва та інших структурних підрозділів щодо перерозподілу коштів між проєктами, які вже затверджено до фінансування за кошти ДФРР.

11:11 12.10.2021

У ВІДДІЛЕННЯХ «УКРПОШТИ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД СЬОГОДНІ ПОЧАЛИ ВАКЦИНУВАТИ ПЕНСІОНЕРІВ

Пенсіонери Запорізької області можуть отримати щеплення від коронавірусу у відділеннях «Укрпошти». Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман.

15:03 08.10.2021

“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО": ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ ДОРОГИ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

В рамках Програми Президента «Велике будівництво» на обласній автодорозі загального користування місцевого значення О080288 Василівка – Дніпрорудне – /Р-37/ продовжується поточний середній ремонт. Нині роботи виконуються на ділянці км 5+795 - км 13+300, км 26+567 - км 29+642.

16:17 07.10.2021

ЦЬОГО РОКУ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДЕ ОНОВЛЕНО ПОНАД 330 КМ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

У Запорізькій області триває реалізація програми Президента України «Велике будівництво». Вагому частину програми складає відновлення доріг національного та місцевого значення.

16:15 07.10.2021