Працівники КУ «Центр соціальних послуг» у День боротьби проти туберкульозу провели бесіди з пересічними громадянами

Історія цієї пам’ятної дати бере початок з 1993 року, коли рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я туберкульоз був визнаний глобальною надзвичайною ситуацією, а день відкриття німецьким лікарем і бактеріологом Генріхом Германом Робертом Кохом збудника туберкульозу (24 березня 1882 року) проголошений Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом.

В Україні епідемія туберкульозу оголошена з 1995 року.

У нашій країні ця хвороба поки не здає свої позиції, щогодини від неї гине один українець, у цей же час хворобу діагностують ще у чотирьох.

Саме тому сьогодні, 24 березня, фахівцями відділу соціальної служби для сім`ї, дітей та молоді комунальної установи «Центр соціальних послуг» були проведені бесіди з пересічними громадянами на тему «Попередження захворюваності на туберкульоз та важливість його своєчасного діагностування та лікування» та роздані інформаційно-просвітницькі матеріали.