Медичні заклади нашої громади оснащені сучасним обладнанням завдяки підтримці міжнародних партнерів

21 березня у Запоріжжі федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH передала об’єднаним територіальним громадам від німецького уряду «сумки сімейного лікаря» – діагностичне обладнання загальною вартістю 900 тисяч гривень. Веселівська ОТГ отримала медичне оснащення на суму 105 тис. грн.

Передані «сумки сімейного лікаря» – діагностичне обладнання  будуть розподілені між усіма закладами охорони здоров’я нашої громади і використовуватимуться для надання первинної медико-санітарної допомоги тим пацієнтам, які укладуть договори з сімейними лікарями Веселівського ЦПМСД селищної ради.

За матеріалами Департаменту

інформаційної діяльності та комунікацій