Стартує Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Дата: 23.03.2017 16:51

З метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку з 01.04 по 30.04.2017 року на території України проводиться Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».

Основні завдання місячника – це упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього періоду за участю громадськості; стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування, утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі; запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять масовою фізичною культурою.

Підготовка та проведення місячника передбачає: визначення потреби, наявності та стану спортивних споруд і майданчиків, які використовуються для проведення заходів з оздоровчої фізичної культури і масового спорту за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, обсягу необхідних робіт та їх ресурсного забезпечення; висвітлення заходів місячника в обласних та місцевих засобах масової інформації; формування груп фахівців та добровольців для будівництва, ремонту та облаштування простіших спортивних споруд і майданчиків для організації роботи з оздоровчої фізичної культури та в місцях масового відпочинку населення; проведення необхідних робіт безпосередньо на кожній визначеній спортивній споруді.

Визначення переможців місячника здійснюється за матеріалами звітів за рахунок обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради звертається до керівників, навчальних закладів, підприємств та організацій, громадськості району з проханням взяти участь у місячнику та привести в належний порядок спортивні споруди та майданчики.

Додаткову інформацію про проведення Всеукраїнської акції «Спорт для всіх – спільна турбота» можна отримати по телефону 2-13-76.

Михайло Козюра,

спеціаліст з питань молоді