Дата: від до Скинути

Уряд прийняв постанову щодо розподілу акцизного податку з нафтопродуктів у ІІ півріччі 2017 року, щодо якої зверталась АМУ

Асоціація міст України вітає рішення Уряду, яке очікують громади! Через його затримку  кошти від акцизного податку з пального  акумулювалися на рахунках Казначейства та не надходили до бюджетів місцевого самоврядування, що створювало чималі проблеми у фінансуванні соціальної сфери. Асоціація міст України доклала чимало зусиль до прийняття цієї постанови, адже, починаючи з липня цього року,  місцеві громади залишились без надходжень від цього податку і змушені були фінансувати чимало програм та заходів, відшуковуючи додаткові джерела надходжень, щоб не допустити заборгованостей за захищеними статтями видатків.

09:43 21.09.2017

Незабутня зустріч

Ще декілька років тому назад ми й гадки не мали про тісні і дружні стосунки з нашими сусідами – поляками.

11:43 18.09.2017

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році» 7 вересня 2017 року. Дорогий  український народе! Шановний пане Голово! Шановний пане Прем’єр-міністр і високодостойні члени українського Уряду! Шановні народні депутати! Ми з вами вибралися із глибокої і смертельно небезпечної прірви – це є очевидне наше досягнення. Ясно й чітко бачимо далеку, поки що, вершину, яку маємо підкорити,  – це наша велика мета. Та ми, на жаль, все ще близько до урвища, можемо схибити і оступитися. Лише один неправильний крок – і ми знову внизу. На жаль, це є наш головний ризик. Із-за перевалу над нами нависає хижа орда – це небезпечна і довготривала загроза.   Наші здобутки і прорахунки, можливості і виклики, сильні й слабкі місця  – предмет щорічного Послання про внутрішнє та зовнішнє становище. На його базі підготував так званий long read – письмове звернення, яке вам має бути роздане. Воно більш насичене цифрами, фактами, деталями.  Також до вашої уваги – аналітична доповідь Національного інституту стратегічних досліджень. Вона віддзеркалює точку зору його експертів і доповнює загальну картину.

14:05 14.09.2017

До уваги !

Оголошено повторний конкурс бізнес-планів суб’єктів малого і середнього підприємництва! На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується ПОВТОРНИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА (далі – Конкурс).* МЕТОЮ КОНКУРСУ Є надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва Запорізької області на платній та зворотній основі.

10:45 14.09.2017

Куди тримає курс «окрилена» громада? Скептикам в це складно повірити

Про те, як завдяки реформі у Веселівській ОТГ Запорізької області розвивається виробництво літаків та створюється льотна академія, у якій вже зараз навчаються студенти з цілого світу. Маленький, наче іграшковий, червоно-білий літачок гарчить своїм єдиним мотором, повільно котиться короткою злітною смугою, подібною до звичайної сільської дороги; раптом зривається з місця, несеться вперед та, відірвавшись колесами від землі, пірнає у небо. Через хвилину він перетворюється на ледь помітну чорну цятку серед хмар.

11:52 12.09.2017