Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ.

14 грудня 2017 року обласний методичний центр культури і мистецтва провів на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки обласний інформаційно-методичний день для спеціалістів відділів культури міських рад,

райдержадміністрацій та об'єднаних територіальних громад, керівників міських і районних установ культури клубного типу, базових будинків культури і центрів об'єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур області за темою «Річна звітність клубних закладів області за 2017 рік», в якому взяли участь 62 працівники культури з 2 міст області, 14 районів та 15 об'єднаних територіальних громад.
На заході розглядалися питання підготовки та подання державної статистичної звітності про діяльність клубних закладів, зокрема: звіту за формою 7-НК та пояснювальної записки про роботу клубних закладів; текстових та цифрових звітів про культурно-дозвіллєву діяльність клубних закладів, розвиток традиційних жанрів художньої самодіяльності, народної творчості, роботу з виявлення та збереження елементів нематеріально-культурної спадщини.
В.о. директора обласного методичного центру культури і мистецтва Оксана Герман, завідувач відділу Олена Драган та провідні методисти Алла Рушинець і Олена Нестеренко надали детальні роз'яснення щодо складання звітів за всіма напрямками клубної діяльності.
В заході прийняли участь фахівці методичного центру КУ «КМЦ» Веселівської селищної ради Дук Н.І,Ємець І.І.« повернутися до списку новин