Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ЛЕТИТЬ ПОЕЗІЯ НА КРИЛАХ ОСЕНІ

                  Поезія-це завжди неповторність,

           Якийсь безсмертний  дотик до душі.

                                        Л. Костенко.

Уже багато  століть це мистецтво слова, що наповнене «енергією аристократизму» називають  поезією. Одні з нас  захоплюються поезією, інші вважають марнотратством, та байдужих до неї немає.  І хто хоч раз до неї причастився, пам’ятайте, що Муза дуже примхлива, вона приходить лише тоді, коли серце щире, відкрите до краси і болю. Інакше  Поезія направити може свою молодшу сестру-Риму, і тоді на папері з’явиться не поезія, а просто римований вірш.

   Не кожен вірш можна назвати поезією, і не кожній поезії потрібна рима.   І далеко не кожному, хто любить літературу дано стати поетом, і навіть не кожен може скласти вірша.

   Але наші  веселівці--- учасники  клубу «Натхнення»,  дійсно  поети. В цьому переконалися і учні   Веселівської  ЗОШ№2, на зустрічі  з учасниками   клубу 

Мусієнко О.П., Івановим В.В., Логвіновою З.М.  Зустріч пройшла в теплій атмосфері, діти з задоволенням слухали виступаючих.  На закінчення  зустрічі О.П. Мусієнко подарувала свою збірку  віршів шкільній  бібліотеці.

     Нашим дорогим  учасникам клубу «Натхнення» хочеться побажати—щоб на усіх життєвих дорогах їх супроводжували заслужені успіхи, незрадлива фортуна, стійкий добробут, невгасима енергія. Щоб у їхньому житті було багато сонячних днів, світла, тепла, радості. Міцного вам здоров’я,  здійснення творчих задумів і сподівань.

 

                                                                                           Є.Газарян, бібліотекар

                                                                                           селищної  бібліотеки.

 « повернутися до списку новин