ОЛЕНА ДМИТЕРКО – СЕРЕД ЛАУРЕТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ТРОЯНДИ Й ВИНОГРАД»

01  грудня в Українському фонді культури м. Києва  відбулася церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського поетичного вернісажу імені Максима Рильського «Троянди й виноград»-2017.

Засновниками та організаторами конкурсу  стали Український фонд культури, фонд Максима Рильського «Троянди й виноград», Київський літературно-меморіальний музей М. Рильського за фінансової підтримки корпорації «Еталон».

Цього року в конкурсі взяли участь понад 400 самодіяльних авторів з усієї України. Серед них  було визначено 16 переможців -  лауреатів, яким відомі поети України (Іван Драч (голова журі),  Миколи Луків, Петро Засенко, Станіслав Шевченко, Леонід  Горлач) вручили кришталеві троянди й дипломи.

Отримала кришталеву троянду і диплом і наша землячка Олена Дмитерко, ставши однією із 16- ти переможців.  Зараз Олена навчається на магістра журналістики в Національному університеті «Львівська політехніка».

Вітаємо Оленку з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!