Семінар-тренінг для керівників ОТГ та їх заступників , начальників відділів освіти ОТГ, директорів закладів освіти.

Сьогодні в приміщенні Веселівської районної різнопрофільної гімназії проводиться семінар-тренінг «Ефективне управління освітою в ОТГ. Від створення органу управління освітою до реалізації плану оптимізації мережі шкіл»  для керівників ОТГ та їх заступників , начальників відділів освіти ОТГ, директорів закладів освіти.

Семінар проходить за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» спільно з експертами шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Модератором  цього заходу є  директор Департаменту освіти і науки ОДА Озерова Т.Я.