Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

03 лютого 2019 року у м. Запоріжжя на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури. Учні закладів освіти Веселівської селищної ради захищали честь  Веселівської громади.

Учениця 10 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Шавлюк Ганна,  (вчитель Латиш Тетяна Олександрівна), виборола І місце, вона вкотре  буде представляти нашу громаду на Всеукраїнському етапі.

Учениця 11 класу Люта Дарія (вчителі Філь Галина Богданівна, Слічна Лідія Григорівна), учениця 9-Б класу Романенко Поліна (вчитель Ларіонова Людмила Вікторівна) та учень 8-Б класу Залата Дмитро (вчител1 Слічна Лідія Григорівна, Філь Галина Богданівна) КЗ  «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» посіли ІІІ місця.

Щиро вітаємо переможців і керівників з високими результатами та бажаємо творчих успіхів!