Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді

В рамках місячника «ПРОФЕСІЙНИЙ ОРІЄНТИР» на базі Веселівської районної філії Запорізького ОЦЗ 27 лютого 2019 року  проведено профорієнтаційний захід для учнів 9-х та 11-х класів  Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

      Мета заходу: привернути уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями.

       Учнів ознайомили з актуальними професіями на ринку праці. Для успішного вибору професії було запропоновано використовувати «формулу вибору професії», яка в загальному вигляді показує первинний алгоритм прийняття оптимального рішення в поєднанні наступних компонентів: «Хочу. Можу. Треба», продемонстровано анімаційні відеороліки.

В рамках заходу з учнями проведено  психологічне тестування за методикою Дж. Голланда, що допомогло кожному з них  визначити свій професіональний тип особистості.

                На завершення заходу,  учнів ознайомлено з Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої учні можуть визначити свої професійні схильності та запропоновано пройти тестування.

     Як результат, учні отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

 

 « повернутися до списку новин