23 грудня 2019 року на 77-му році життя зупинилося серце голови громадської організації "Ради ветеранів" Веселівської селищної ради поважного мешканця смт Веселе Масліча Володимира Михайловича.

Дата: 23.12.2019 10:50

Фото без описуВолодимир Михайлович народився 20 січня 1942 року в смт Веселе у селянський родині.

Весь життєвий шлях Володимира Михайловича пов'язаний з Веселівським районом. Закінчив Веселівську середню школу № 1 та продовжив навчання у м. Мелітополь. З часом там його призивають до лав Радянської армії. Після служби в армії працював головою ДСТ "Колгоспник" вчителем фізичної культури. У 1967 році Володимир Михайлович змінює своє місце роботи і розпочинає працювати вчителем фізичної культури у Веселівській середній школі № 1. З 1973 року перебував на керівних посадах у колгоспі ім. Калініна. З 1977 до 1982 року очолював Веселівську селищну раду. Як голова селищної ради багато зробив для зміцнення комунального господарства, покращення благоустрою населених пунктів. Потім працював директором друкарні, заступником начальника відділу соцзабезпечення, начальником групи по матеріально-технічному забезпеченню шкіл району. У 2002 році вийшов на пенсію.

Не зважаючи на поважний вік цікавився життям громади, брав  активну участь у громадському житті. Був головою ради ветеранів при селищній раді. За добросовісну працю та активну громадську позицію нагороджувався Почесними грамотами обласної ради ветеранів, районної та селищної рад, медаллю "Ветеран праці" та медаллю "За заслуги перед громадою селища".

Життя Володимира Михайловича – достойний приклад для багатьох поколінь веселівців.
Ми поділяємо гіркоту та біль непоправної втрати рідних та близьких цього поважного  мешканця нашого селища.
Світла пам'ять про Володимира Михайловича Масліча  залишиться назавжди в наших серцях.

Прощання з Володимиром Михайловичем відбудеться 24 грудня о 12:00 год. за адресою: смт Веселе, вул. Козацька, буд. 12.

Селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет, колектив Веселівської селищної ради, активісти та почесні мешканці нашої громади.

Орел В.П., Баша О.А., Козаченко В.В.,
Зубов О.Г., Роляк В.Г.,Кузмінов П.М.,

Ляхов Ю.В., Фазлієва Е.У.,
Христич К.О., Лисоконь О.П.,Кудря О.А.,
Борисенко М.Т., Бєліков В.І., Матвєєва Л.С.