Відкриття головної новорічної ялинки Веселівської громади.

Дата: 19.12.2019 17:26

Фото без описуНоворічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

19 грудня 2019 року в смт Веселе на центральній площі відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки нашої громади.

На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі.

На початку  святкових заходів   дітям  було роздано солодкі  подарунки.  Вихованці музичної школи підготували театралізовану  виставу «Зимові мрії», під час якої  кожна дитина відчувала себе героєм чарівної казки.

На заході ялинонька засяяла сотнями різнокольорових вогників.

З вітальними словами до присутніх звернулися селищний голова Петро Кіяшко. Він привітав усіх із наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань та отримання гарних подарунків, всім дорослим він висловив побажання достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

Із святковими концертними номерами та конкурсами на відкритті ялинки виступали учасники художньої самодіяльності селищного будинку культури і дозвілля.

На відкриття прибув Святий Миколай зі своїми казковими помічниками.

Вітання святого Миколая та казкових героїв, хороводи з малечою біля ялинки доповнили це свято неповторним колоритом.

Дитячі забави довкола головної ялинки наповнили всіх присутніх позитивом та дійсно новорічним настроєм.