Програма «Молодіжний працівник в ТГ»

Дата: 03.03.2021 11:39

2 березня 2021 року, в рамках програми DOBRE, відбулася перша навчальна зустріч за програмою «Молодіжний працівник в ТГ».

Ця зустріч була проведена для представників місцевого самоврядування, відповідальних за роботу з молоддю, представників молодіжних рад та громадських організацій, що працюють в сфері молодіжної політики, активістів культурних та освітніх закладів. Метою програми є підвищення в громаді компетентності в роботі з молоддю та залученню молоді до участі в житті громади. Програма сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у розвитку громади, посиленню її впливу на прийняття рішень і розв’язання проблем громад, мотивуванню молоді використовувати свій потенціал на користь громади і зростати як місцеві лідери.

Головним завданням реалізації комплексної програми «Молодіжний працівник в ТГ» є підвищення професійного рівня представників місцевого самоврядування ТГ, молодіжних рад та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, для того, щоб громади просунулись у дорожній карті молодіжної роботи.

Програма впроваджуватиметься спільно з Міністерством молоді та спорту, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні.

Сподіваємося що молодь нашої громади активно долучиться до цих заходів.