Новини освіти, культури, спорту

Змагання з тенісу

Дата створення: 08:00 13.12.2017

У Новоолександрівській ЗОШ І-ІІ ступенів днями відбувся турнір з настільного тенісу для учнів старших класів. Головним суддею змагань був  староста села Барчак О.Л. Змагання прошли в дружній боротьбі. Переможці та учасники були нагороджені солодкими призами, а вже на шкільній лінійці грамотами.

Пригоди Сатурнянина у країні «Дорожніх знаків»

Дата створення: 08:50 12.12.2017

В рамках Місячника безпеки учні 4 класу КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» здійснили подорож сторінками казки «Пригоди Сатурнянина».

Підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

Дата створення: 08:35 12.12.2017

08 грудня 2017 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбулося підведення підсумків  І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

ВЕЛИКА перемога аматорського мистецтва Веселівської ОТГ

Дата створення: 15:14 11.12.2017

Десятого грудня  Департаментом культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, обласним методичним центром культури і мистецтва Запорізької обласної ради, Запорізьким відділенням Всеукраїнської національної музичної спілки та КЗ «Запорізьке музичне  училище» ім. П.І.Майбороди  проведено Міжнародний фестиваль інструментальної музики та фольклору «Золота скарбничка».

відкриття І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018».

Дата створення: 16:04 08.12.2017

07 грудня 2017 року  на базі КЗ «Веселівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» відбулось відкриття  І етапу  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018».

проведення психологічного семінару-практикуму за темою «Психологічний клімат в дитячому колективі» у КДНЗ "Світлячок"

Дата створення: 11:40 07.12.2017

Ніхто не буде заперечувати, що найкращі умови для розвитку дитини можна забезпечити тільки через взаємодію із колективом. Веселівський дитячий садок №2 «Світлячок» є тим сприятливим середовищем, в якому вихователі не тільки дають дітям корисні знання про оточуючий світ, а й, насамперед, піклуються про психологічний комфорт кожного малюка.

Українська армія – школа мужності

Дата створення: 10:34 07.12.2017

6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла постанову про створення Збройних Сил. І  з тих пір  в цей день відзначається  День Збройних Сил України. Захищати свою землю  - це святий обов’язок тих , хто тут живе , хто  користується всіма її благами і дарами.

Графік проведення новорічних свят

Дата створення: 09:36 07.12.2017

Місячник безпеки життєдіяльності у закладах освіти Веселівської селищної ради

Дата створення: 09:29 05.12.2017

Сучасна людина живе у світі природних, техногенних, соціальних та інших небезпек, які постійно загрожують її здоров'ю, а інколи навіть самому життю. За таких обставин безпека життєдіяльності, як і безпека самої людини, стає першочерговою, оскільки торкається сутності людського життя.