Запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності.

Дата: 10.01.2022 15:36

Фото без описуЗ метою соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, проведення профілактичної роботи з батьками, які не в повному обсязі виконують батьківські обов’язки, Службою у справах дітей Веселіської селищної ради, спільно із поліцейським офіцером громади Лубяним О. проведено профілактичні рейди «Сім’я» та «Діти вулиці» на території селища і села Піскошине.

Перевірено умови проживання та забезпечення прав дітей у 5  кризових сімях, в яких виховується 10 дітей. За наслідками відвідань, з батьками проведено профілактично – виховну роботу.  У більшості сімей   батьки забезпечують найнеобхідніші потреби дітей, намагаються  налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах. Але є сім’ї, де батьки не бажають ставати на шлях виправлення,  не реагують та ігнорують надані їм рекомендації, продовжують  безвідповідально ставитися до виконання  батьківських обов'язків.  Батьків  ознайомлено із законодавчими документами стосовно належного виконання ними своїх батьківських обов’язків та, у разі недбалого ставлення до їх виконання - попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність.

За результатами рейду складено відповідні акти та надано терміни батькам для усунення виявлених недоліків.

Начальник служби у справах дітей                          С. ЛЮТА