Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає керівник ПКЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» Веселівської селищної ради Дубіна Людмила Костянтинівна

Дата створення: 08:43 02.07.2020

Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає неймовірно мудра, оптимістична та товариська людина, справжній керівник, наставник, чудова колега Дубіна Людмила Костянтинівна.

Протидія домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми

Дата створення: 16:36 01.07.2020

Спеціалісти відділу соціального захисту населення виконкому взяли участь у онлайн вебінарі «Практичні питання протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми: регіональний аспект".

26 червня — Міжнародний день боротьби із зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням.

Дата створення: 15:40 01.07.2020

Ця дата була встановлена Генеральною асамблеєю ООН як вираз рішучості посилити дії і співпрацю у створенні суспільства, вільного від наркотиків.

Підготовка до Дня Конституції України та Дня молоді

Дата створення: 10:44 26.06.2020

Впродовж  тижня працівниками Селищного будинку культури і дозвілля та разом з методистом методичного центру,  не зважаючи на карантинні умови, був проведений запис привітання та поздоровлення із святом - Дня Конституції України та Дня Молоді. 28 червня з 8.00 до 17.00 години, на центральній площі, для усіх жителів та гостей Веселівської громади лунатимуть вітання з державним святом.

Гарант кожного з нас

Дата створення: 09:08 26.06.2020

Конституція – це основний закон, єдиний нормативний акт найвищої сили чи кілька таких актів, які регламентують засади функціонування політичної системи суспільства, встановлюють засади державного ладу, порядок формування, організації і діяльності ключових ланок державного механізму, закріплюють основи правового статусу фізичної особи, її взаємовідносин з державою.

СЬОГОДНІ СТАРТУЄ ЗНО-2020

Дата створення: 13:58 25.06.2020

Сьогодні, 25 червня, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Розпочинається вона тестуванням з математики, для участі на яке зареєстровано 186 072 особи.

Корупція: новий рівень боротьби

Дата створення: 11:44 25.06.2020

Корупція—соціальне явище,  яке охоплює всю сукупність корупційних діянь, пов’язаних із неправомірним використанням особами, уповноваженими на виконання функцій держави, наданої їм влади, службових повноважень, відповідних можливостей з метою задоволення особистих інтересів чи інтересів третіх осіб, а також інших корупційних правопорушень, які створюють умови для вчинення корупційних діянь або є приховуванням їх чи потурання їм.

Нарада про правила безпеки життєдіяльності

Дата створення: 14:24 24.06.2020

24 червня в комунальній установі «Центр соціальних послуг» у відділенні соціальної допомоги вдома відбулась чергова нарада із соціальними робітниками на тему:«Навчання населення правилам безпеки життєдіяльності».

Веселівська селищна бібліотека запрошує на книжкову виставку «Літо пригод»

Дата створення: 15:43 23.06.2020

Червень – веселий та довгоочікуваний місяць світла, тепла та життєвої сили природи. О цій порі все живе радіє, співає, гомонить – здається, що нікому не до сну. Особливо радіють діти – бо почалися довгоочікувані канікули. Настав час для відпочинку.

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ МАЮТЬ ВИЯВИТИ ОХОЧИХ СКЛАДАТИ ДПА, ЗОЛОТУ ТА СРІБНУ МЕДАЛІ МОЖНА ОТРИМАТИ БЕЗ АТЕСТАЦІЇ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

Дата створення: 11:48 23.06.2020

Керівникам закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано встановити здобувачів освіти, які бажають пройти ДПА і видавати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатків до них відповідно до такого бажання.