На засіданні оргкомітету обговорили питання святкування Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги

05 травня у залі засідань селищної ради відбулось засідання організаційного комітету з питань відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги за участю секретаря ради Раїси Стогній.

Під час засідання відповідальні особи інформували про виконану роботу відповідно до затвердженого плану заходів щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

У ході дискусії було обговорено низку питань, які виникли в процесі роботи оргкомітету щодо підготовки до свят.

За навчальними закладами було закріплено працівників культури та бібліотеки з метою належного рівня організації шикування колони під час проведення заходу.