Напередодні Дня перемоги в центральній селищній бібліотеці для школярів відбувся тематичний вечір

Дата: 05.05.2017 10:00

Захід під назвою «Спасибі, солдате, за подвиг століть, якому нема і не буде ціни» пройшов 4 травня для учнів КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2».

Фото без опису

Гостем на заході був голова районної ради ветеранів Василь Павлович Орел, який поділився своїми спогадами, відповів на запитання школярів та висловив побажання молоді не забувати подвиг старших поколінь.

Увесь вечір лунали вірші та пісні про Перемогу, розповіді про героїчне минуле нашого народу у роки Другої світової війни.

З великою увагою школярі подивилися відеопрезентацію про наших земляків-фронтовиків, яку підготували працівники бібліотеки.