Цей день в історії: 9 червня

Дата: 09.06.2017 08:55

Фото без описуСьогодні у світі відзначається Міжнародний день друзів.

Міжнародний день друзів вперше почали святкувати у США в 1935 році. Однак тоді американський Конгрес вирішив призначити першу неділю серпня Національним днем дружби. Вже згодом цю дату було перенесено на 9 червня. Хоча Міжнародний день дружби в Україні та світі офіційним так і не став.

У 1958 році ООН теж вирішила відзначити День друзів, однак конкретної дати для святкування так і не було обрано. Значно пізніше, на своїй 65-й сесії Генеральна Асамблея ООН в резолюції від 27 квітня 2011 року встановила Міжнародний день дружби. Датою свята було обрано 30 липня. Основою для цього свята була Декларація і програма дій у сфері культури миру та Міжнародного десятиріччя культури миру та ненасильства в інтересах всієї планети.

В цей день ми вітаємо всіх наших читачів! Не забудьте привітати ваших друзів! Бажаємо Вам всіх благ і нехай Ваша дружба ніколи не зникне! Зі святом Вас, друзі!

Фото без опису1847 р. – російський цар Микола підписав вирок, що за ним маляр і поет Тара шевченко віддавався в солдати

Фото без опису1866 р. – на Закарпатті упав метеорит «Княгиня»

Фото без опису1922 р. – у Харкові створено Южнорудний трест