Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Вихованці табору денного перебування «Дивосвіт» здійснили подорож цікавими стежками рідного краю

Батьківщина, Вітчизна, Отчий край – ці слова означають місце народження кожного з нас на прекрасній планеті Земля.

Коли чуєш слово «рідний край», перед уявою постають безмежні степи, що шумлять житом та соняшником, персики та абрикоси, що наливаються під південним сонцем цілющим соком, міста і села, опоясані зеленню, заплави рік, вкриті смарагдовими килимами лісів. Від рідного краю починається наша велика Батьківщина Україна. Та пізнати її і покохати ми зможемо лише тоді, коли будемо знати свій рідний край.

Табір денного перебування «Дивосвіт» КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» 9 червня здійснив подорож по рідному краю. Учні побували на страусиній фермі (м. Мелітополь) та цілющому джерелі у с. Терпіння.

Діти з цікавістю пізнавали тваринний світ наших степів. На фермі вони побачили лисиць, борсуків, вовка, куницю, степового тхора. З цікавістю слухали розповідь екскурсовода про життя найбільшого птаха – страуса, який пристосувався до умов життя у степовій зоні і про користь, яку він приносить людям. А з яким захопленням спостерігали за ведмедицею Вірочкою, маленьким бурим ведмежатком, гордими тиграми, ламами та маленькими поні. Крім тварин, учні змогли ознайомитись із жителями водойм та птахами: пеліканами, чорними лебедями, різнокольоровими папугами.

Далі подорож пролягла до степового феномена природи – цілющого джерела в с. Терпіння. Подорож допомогла учням зрозуміти, що від їхнього ставлення до землі, води, повітря, природи буде залежати їхнє майбутнє.

Учні та батьки висловлюють подяку за організацію екскурсії голові Веселівської громади Кіяшку Петру Миколайовичу.

 

Мажай Л.В., Романенко Н.Л.,
вчителі початкових класів

КЗ „Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів”

 « повернутися до списку новин