Німецькі спеціалісти знов відвідали Веселівщину з робочим візитом

Дата: 22.04.2016 19:21

Фото без опису

21 квітня 2016 року Веселівську селищну територіальну громаду знову з робочим візитом відвідали представники проекту GIZ у рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями».

Фото без опису Фото без опису

Цього разу нас відвідали два німецькі спеціалісти з питань надзвичайних ситуацій, а також спеціаліст з соціальних питань. Зустріч з нашими колегами проходила у два етапи, це невеличка екскурсія по території нашого живописного селища, а також теоретична частина, презентація нашого розробленого проекту по створенню МПО.

Фото без опису Фото без опису

Паралельно відбувалася теоретична частина робочою зустрічі з соціальних питань, а саме розглядалися проблеми працевлаштування переселенців та можливість розроблення спільної концепції по вирішенню цього питання. Проведення тренінгів для соціальних робітників, а також  розглянули проблеми медицини та освіти.

Фото без опису Фото без опису

З більш детальнішою інформацію по робочій зустрічі з німецькими колегами ви зможете ознайомитися пізніше на нашому сайті.

Фото без опису