Зробимо село красивим !

Дата: 18.04.2016 09:17

Гарне село Новолександрівка, але хочеться, щоб воно було ще кращим. На зборах громади односельчан було вирішено навесні зробити генеральне прибирання біля своїх осель, а також біля тих садиб, де вже ніхто не живе.

Вирубано порослі, прибрано сміття, вторішнє листя; обрізано сухі гілки на деревах.

А 9 квітня 2016 року молодь села вийшла на суботник з благоустрою парку, пам`ятника загиблим односельцям. Працювали всі з натхненням, лунала музика, сміх, жарти. Потрудилися всі із задоволенням. Не лишилися осторонь і старші. Так Кузьмінова Л.Р. принесла квіти і висадила їх на алеї біля пам`ятника. За сприяння депутата селищної ради Лапицького С.М. було висаджено на алеї берізки. Дружньо працювали Резніченко С.С., Цурканенко С.М., Федосенко О.В.,Барчак О.О., Артьомова О.С., Артьомов В.П., Дьомін Сергій з донькою Поліною, Голобородько А.І., Чурсіна Ю.С, Красневич А.Ф., Любашевський О., Жигайло В., Щебликін В.Ю., Бабанін А.В., Гайдей А.В., Черепанов І.І., Карпухін О., Сімов Є.П., Ліхачов Р.Є., Шаманаєв Є.М., Щебликін О.В. Всім їм велике спасибі !

Тому велике прохання цінити і шанувати роботу односельчан, культурно відпочивати і не смітити в парку !

Староста с.Новоолександрівка Барчак О.Л.