Проект рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік"

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

проект

РІШЕННЯ

25.05.2016  року                                                                                           №  12

смт Веселе

Про встановлення місцевих

податків та зборів на 2017 рік

У зв’язку із необхідністю дотримання вимог чинного законодавства, зокрема норм Податкового кодексу України в частині встановлення ставок місцевих податків та зборів, з метою забезпечення надходжень до місцевого бюджету та керуючись статтею 12 Податкового кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Веселівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Встановити на 2017 рік ставку транспортного податку в розмірі визначеному статтею 267 Податкового кодексу України.

2.Встановити ставки єдиного податку на 2017 рік для суб’єктів господарювання - платників єдиного податку першої групи – 10 %, для суб’єктів господарювання – платників єдиного податку другої групи – 20%.

3. Встановити на 2017 рік ставки земельного податку для власників земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачів згідно з Додатком № 1 до даного рішення.

4.Звільнити від сплати земельного податку на 2017 рік осіб, що вказані у Додатку № 2 до даного рішення.

5. Встановити ставки на податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з Додатком № 3 до даного рішення.

6. Встановити, що дане  рішення набирає чинності з 01.01.2017 року.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови, головного бухгалтера Звєгінцеву С. А..

8.Оприлюднити дане рішення у районній газеті «Колос» та на сайті Веселівської селищної ради.

Селищний голова                                                                            П. М. Кіяшко