Дата: від до Скинути

8 травня 2021 року  був  гарний і теплий  день.  Аматори Маломихайлівського сільського клубу підготували святковий концерт до Дня пам’яті та примирення , до Дня Перемоги над нацизмом.   Всіх присутніх привітав депутат селищної ради В.Мацак.

17:17 11.05.2021

Продовжуються роботи з благоустрою території с. Піскошине.

Злагоджені дії з благоустрою мешканців села, виконавчого комітету та КП "Ірида" Веселівської селищної ради дозволили в прибрати та впорядкувати до свят територію села та об'єкти соціальної інфраструктури. Змінюючись самі - змінюємо світ навколо себе.

15:58 11.05.2021

Стан з пожежами на території громад за квітень місяць 2021 року.

Протягом чотирьох місяців 2021 року в населених пунктах на території  громад району  виникло 4 пожежі, що на 82% менше у порівнянні з минулим 2020 роком (22 пожежі). На пожежі загиблих не було, що є стабільним показником у порівнянні з минулим 2020 роком (0 загиблих).

09:34 11.05.2021

Веселівська селищна рада відзначила 76-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 Травня, у День 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні присутні біля меморіалу представники ветеранських організацій, представники органів місцевого самоврядування вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти та вінки до меморіалу.

15:48 10.05.2021

8 Травня, у День пам’яті та примирення проведено панахиду біля меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні.

Враховуючи всі обмеження, встановлені на час карантину, 8 Травня, з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, відбулася панахида, яка традиційно відбувається в селищі біля  меморіалу у День пам’яті та примирення.

10:08 10.05.2021