Стан з пожежами на території громад за квітень місяць 2021 року.

Дата: 11.05.2021 09:34

Протягом чотирьох місяців 2021 року в населених пунктах на території  громад району  виникло 4 пожежі, що на 82% менше у порівнянні з минулим 2020 роком (22 пожежі). На пожежі загиблих не було, що є стабільним показником у порівнянні з минулим 2020 роком (0 загиблих).

Протягом чотирьох місяців 2021 року на пожежах було травмовано одну особу, що на 100% більше у порівнянні з минулим 2020 роком (0 травмованих).

Матеріальні втрати від пожеж протягом січня-квітня 2021 року становлять: загальні – 300 000 грн., з них прямий –  25 000 грн., побічний – 275 000грн. У порівнянні з минулим 2020 роком за цей же період матеріальні втрати від пожеж становлять: загальні - 1 402 000 грн., з них прямий – 193 000 грн., побічний – 1 209 000 грн.

Протягом січня-квітня 2021 року завдяки злагодженим діям пожежно-рятувального підрозділу було врятовано матеріальних цінностей на суму – 220 000 грн.

Протягом січня-квітня 2021 року пожежно-рятувальний підрозділ для ліквідації пожеж залучався 4 рази, що на 82% менше у порівнянні з минулим 2020 роком (за цей же період пожежно-рятувальний підрозділ на ліквідацію пожеж залучався 22 разів).

Звертаємося до всіх мешканців громад сурово та неухильно дотримуватися вимог «Правил пожежної безпеки в Україні».    Виконання та дотримання вимог правил пожежної безпеки - це запорука збереження Ваших матеріальних цінностей та саме головне - життя кожної людини. Давайте будемо спільно виховувати культури правил безпеки життєдіяльності. Будьте розсудливі! Бережіть себе, своїх рідних і близьких!

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                                       О. БАША